metabolic balance Principatus Beata Świstara

 

Dlaczego w Principatus robione są plany metabolic balance® od początku działania Firmy?

    Uważam, że mb jest najlepszą metodą redukcji masy ciała, zmiany sposobu żywienia a następnie utrzymania wypracowanych efektów. Oczywiście to nie jest tak, że zjesz dany posiłek, stanie się cud i schudniesz a następnie będziesz objadać się słodyczami i nie przytyjesz... Prawda jest taka, że musisz włożyć w to pracę i później dbać o osiągnięty efekt. Dlatego plan trwa kilka miesięcy. To tak jak chodziłeś/chodziłaś do szkoły by nauczyć się pisać i czytać… to wszystko trwało..... Tu jest podobnie, najpierw trzeba nauczyć się inaczej jeść, zmienić swoje nawyki żywieniowe a następnie nauczyć się je podtrzymywać. Robię to podczas realizowania planu. Wymaga to czasu.

    Sam plan przygotowywany jest na podstawie Twoich badań krwi, więc bardziej indywidualny nie może być. Do tego poświęcam Tobie czas, czyli prowadzę cykl wizyt. Spektakularne efekty redukcji wagi nie tylko osiągniesz dzięki odpowiednim posiłkom ale również dzięki pracy nad Twoimi nawykami i słabościami. Podczas programu uczysz się żyć radząc sobie z posiłkami i nie przytyć, manewrować dietą, dostosowywać ją do Twojego trybu życia, zgodnie z prostymi zasadami. Nie patrzę tylko na to by Cię tylko odchudzić. Chcę, byś utrzymał ten efekt. To jest proces, a na to potrzebny jest czas. Ważne jest to, że plan metabolic balance® jest fantastycznie prosty. Nie może być tak, że w życiu koncentrujesz 100% swojej energii na diecie. Ile tak będziesz funkcjonować? Miesiąc? Dwa? Pół roku? I co dalej? Dieta nie może Cię katować, męczyć w przygotowaniu, powodować że nic innego nie robisz oprócz biegania za produktami i gotowania całymi dniami... A co z innymi obowiązkami? Uważam, że metabolic balane® jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Plan pozwala mi uczyć Cię jak żyć z dietą tak, by nie przysłaniała całego Twojego życia ale też byś mógł/mogła prowadzić zdrowy styl życia i utrzymywać wypracowaną prawidłową masę ciała. To jest ważne. Metabolic balance® to styl życia a nie tylko dieta.

    Jeśli myślisz, że zażyjesz cudowną pigułkę i schudniesz trwale, to muszę Cię rozczarować bo niestety ale mylisz się. Nie ma czary mary.... Nie w przypadku rdukcji i utrzymania efektu.... Tu musi być praca. Dbanie o siebie. Dieta, żywienie i praca nad sobą. Trzeba zrozumieć swoje słabości i pracować nad nimi by potem utrzymać wypracowany efekt.
Plan metablic balance® to holistyczne podejście do człowieka. Sam plan żywienia jest prosty, indywidualny i skuteczny. A cała filozofia metabolic balance® pozwala na pracowanie nad zmianą nawyków i eliminacją ewentualnego jojo.

    Oczywiście prawdą jest, że jeśli nawet mając już świadomość zaczniesz jeść bez opamiętania, bo zwyczajnie masz taki kaprys... bo chcesz jeść ... to po każdej diecie czy metodzie niestety utyjesz. Jednak nawet na taką sytuację program metabolic balance® również Cię przygotowuje. 

Proponuję Państwu ofertę metabolic balance® która jest jedną z najbardziej skutecznych, efektywnych metod odchudzania i  odżywiania.

metabolic balance® - to nie tylko dieta, to kompleksowe wzmocnienie przemiany materii i regulacji masy ciała

kobita z centymetrem

Dieta metabolic balance® to niesamowicie zdrowy, bezpieczny i skuteczny program kompleksowego wzmocnienia przemiany materii i regulacji wagi ciała. Stworzona przez lekarza internistę Wolfa Funfacka wspólnie z mgr inż. technologii żywienia S. Bürkle. Jej podstawą jest hipoteza mówiąca to tym, iż w codziennej diecie niejednokrotnie spożywamy produkty, które nasze ciało przyswaja gorzej niż inne. W wyniku tego, nasz organizm nie otrzymuje w pożywieniu niezbędnych składników i nie może wyprodukować enzymów i hormonów we właściwych proporcjach. Wówczas przemiana materii zostaje zablokowana, nie chudniemy, ale też z czasem pojawiają się inne dolegliwości. Dzięki wynikom badań krwi (bada się 34 parametry) i informacjom uzyskanym podczas wywiadu żywieniowego układamy dla Ciebie indywidualny plan żywienia metodą metabolic balance®, który jednocześnie dostarcza organizmowi optymalną ilość zdrowych składników odżywczych, witamin i minerałów. Taka dieta pobudza układ trawienny a organizm dochodzi do równowagi, odzyskujemy energię życia i bardzo dobrze chudniemy.

 

ci Waage1W jaki sposób metabolic balance® redukuje wagę ciała? Dzięki indywidualnemu planowi żywienia, Państwa organizm otrzymuje wszelkie zdrowe i potrzebne składniki odżywcze. Wybór artykułów spożywczych nie przebiega na zasadzie obliczeń ich wartości kalorycznych, zawartości tłuszczu, białek czy węglowodanów. Kryterium wyboru produktów spożywczych jest wyłącznie ich wpływ na Państwa gospodarkę hormonalną. Dzięki temu, pobudzacie Państwo zdrową przemianę materii jak i prawidłowe wydzielanie insuliny. Stosując proste zalecenia przygotowywania i spożywania posiłków utrzymają Państwo długotrwale pożądaną wagę ciała i wzmocnią gospodarkę hormonalną.

 


Efekty: U uczestników programu odnotowano nie tylko niesamowite efekty w przypadku odchudzania bez efektu jo - jo, ale również widoczną poprawę stanu zdrowia w przypadku wielu jednostek chorobowych min.: cukrzycy typu II, problemach z poziomem cholesterolu, nadciśnieniem tętniczym, migreną, w zaburzeniach przemiany materii, nerwicach, zespole policystycznych jajników, chorobach tarczycy, problemach skórnych i wielu innych.
Niezależnie od wieku uczestnicy programu obserwują wzrost dobrego samopoczucia, poprawę jakości snu oraz przypływ pozytywnej energii.
Ci, którzy gubią schudli kilkanaście a nawet kilkadziesiąt kilogramów sami stwierdzają, że skóra pozostaje jędrna i gładka.
Niesamowita skuteczność programu jest efektem stałego przestawienia organizmu na indywidualnie dopasowanie i zdrowe żywienie metabolic balance®.
Cztery fazy planu prowadzą Państwa do sukcesu i umożliwiają: długotrwale rozwiązać problemy wagi ciała.
Obecnie metoda metabolic balance® jest liderem w śród skutecznych metod żywienia oraz odchudzania na świecie.

jabłko
Program:
Dieta metabolic balance® ustalana jest indywidualnie, na podstawie kompleksowych badań krwi i dokładnego wywiadu żywieniowo –medycznego. Cały program podzielony jest na 4 fazy (przygotowawczą, ścisłą, łagodną i podtrzymującą). Każda z nich układana jest indywidualnie dla Ciebie tak, by maksymalnie zoptymalizować Twój metabolizm i procesy trawienne. Przeprowadzanie każdego etapu diety odbywa się pod opieką odpowiednio wykwalifikowanego i licencjonowanego opiekuna metabolic balance®. Jego zadaniem jest: edukacja, wsparcie, motywowanie, ustalanie etapów dalszego postępowania. Na opiekuna zawsze można liczyć, nie tylko podczas regularnych wizyt kontrolnych, ale również zawsze, gdy jest tylko taka potrzeba.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam na niezobowiązujące bezpłatne spotkanie informacyjne, na którym zapoznam Państwa z metodą żywienia metabolic balance® i jej zasadami.

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach, dlatego należy umówić się telefonicznie. Jeżeli komuś nie odpowiada termin, istnieje możliwość przeprowadzenia spotkania indywidualnego.

Wszelkich informacji na temat terminów i miejsca spotkań możecie Państwo uzyskać pod numerem tel.: 512 940 091.

Serdecznie wszystkich zapraszam,

Licencjonowany opiekun metabolic balance® - Beata Świstara

W celu uzyskania większej ilości informacji polecam stronę http://www.metabolic-balance.com/pl